Koltuk takımı ve yatak yıkattık. Her ikiside süper oldu. Söz verdikleri saatte geldiler,kısa sürede tertemiz yıkadılar. Çekim gücü yüksek profesyonel bir makine kullandılar. Firma sahibinede gelen arkadaşlarada çoook teşekkür ediyoruz.

La** Öm***

İbrahim bey ve arkadaşına güler yüzü ve titizlikle yaptığı işi için çok teşekkür ediyorum, koltuklar tertemiz oldu emeğinize sağlık. Sizi herkese tavsiye ediyorum çok memnun kaldım tekrar çook teşekkürler

Me***** Ca****

Verilen hizmetten oldukça memnun kaldım. Onlara çok teşekkür ederim. Çocuğum koltuğumu tükenmez kalem ile boyamıştı. Lekenin çıkacağının garantisini verdiler. Gerçekten de lekeler çıktı. Bundan sonra başka firma aramayacağım. Çok teşekkkür.

Ne** Kö**

Köşeli koltuğumu kısa bir sürede pırıl pırıl yaptılar İbrahim bey ve yanındaki arkadaşa çok teşekkür ederiz, 10 yıldız olsa 10 yıldız verirdim o derece memnun kaldık. Dedikleri saatte aksatmadan gelmeleri bizim için önemliydi, işini çok düzgün yapan bir firma. Bundan sonra koltuk, halı, yatak vs ne varsa yıkatmak için tek adresimiz, hayırlı bol kazançlar diliyorum.

El** Kara*****